O NAS

Firma Handlowa T.B.Gajtkowscy W.Krajewski została założona w grudniu 1992 w Toruniu. Dzięki konsekwentnej realizacji zaplanowanej strategii rozwoju jest obecnie jednym z głównych podmiotów o profilu hurtowo-spożywczym na lokalnym rynku.

Wysoka i stabilna pozycja wynika z rodzinnego charakteru firmy, zrozumienia potrzeb klientów i bogatego doświadczenia kadry zarządzającej.

Współpracujemy z wieloma hurtowniami, sieciami detalicznymi i sklepami regionu. W ofercie handlowej posiadamy ponad 2000 pozycji asortymentowych z oferty zarówno największych firm branży spożywczej, jak i mniejszych firm regionalnych.

Oferta asortymentowa to: nabiał, tłuszcze, używki, koncentraty spożywcze, soki, napoje, przetwory owocowo-warzywne, konserwy i przyprawy.

Od dawna firma zapewnia obsługę klientów przez przedstawicieli handlowych oraz bezpośrednie dostawy do odbiorców.

Misją firmy jest tworzenie systemu nowoczesnej dystrybucji produktów, oparty jednocześnie o stare, sprawdzone zasady dobrej współpracy, której warunkiem jest uczciwość, rzetelność i szacunek wobec wszystkich odbiorców i dostawców. Zadowolony Klient to nasze podstawowe zadanie.

Dziękujemy za poświęcony nam czas i zapraszamy do współpracy. Bardzo chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie.

GALERIA ZDJĘĆ

NEWSLETTER

Chcesz otrzymywać
na bieżąco naszą ofertę
oraz najważniejsze
infromacje? Zapisz się
do naszego Newslettera!

ZADZWOŃ DO NAS LUB PRZYJEDŹ

Nawiązanie z nami współpracy to przede
wszystkim gwarancja jakości.

Jeśli chcesz dowiedzieć
się o warunkach współpracy,
skontaktuj się z nami już teraz

535 530 003
Wojtek Różański

POPROŚ O KONTAKT

Wypełnij poniższy formularz a skontaktujemy sie z Tobą